Sposób odżywiania wpływa na to, jak się czujemy, jak funkcjonuje nasz organizm oraz warunkuje nasz wygląd zewnętrzny. Ważne jest dostarczanie do organizmu wszystkich składników odżywczych we właściwych proporcjach oraz produktów, które są wolne od szkodliwych substancji i chemii. Soeks ecovisor f4 ułatwi wybór.

 Jakie mięso wybierać?

Mięso jest bogactwem aminokwasów egzogennych, które umożliwiają właściwy rozwój i funkcjonowanie organizmu, dlatego małe dzieci oraz nastolatki nie powinni eksperymentować z dietami wegetariańskimi, oraz wegańskimi. Można jednak śmiało stwierdzić, że nie każde mięso jest zdrowe. Ważne, żeby stanowiło cenne źródło witamin oraz minerałów i jednocześnie nie dostarczało do organizmu dużych ilości tłuszczu. Najzdrowiej jest spożywać przebadaną dziczyznę, gdyż zwierzęta żyjące na wolności spożywają jedynie rośliny oraz inne nieprzetworzone pokarmy. Nie zawsze znajdziemy ją w sklepach, a kupowanie mięsa z sarny czy dzika z niepewnych źródeł może się skończyć tragicznie, dlatego ważne jest używanie Soeks ecovisor f4. Tester żywności daje jednoznaczną odpowiedź – czy badany produkt jest dobry do spożycia, a może zawiera szkodliwe bakterie i związki. W diecie powinien znaleźć się także drób i cielęcina, oprócz tego, że są zdrowe, to mają niewiele kalorii.

Czy mięso jest zdrowe?

Kiedy w naszej diecie występują tkanki zwierzęce, dostarczamy do organizmu pełnowartościowe białko. Aminokwasy, minerały i witaminy (głównie witamina B12) umożliwiają właściwe funkcjonowanie. Jednak mięso jest zdrowe, dopiero kiedy wybór padł na odpowiedni gatunek. W trakcie zakupów nie należy mieć na uwadze jedynie wartości odżywczych konkretnego kawałka. Duże znaczenie odgrywa tryb życia oraz dieta zwierzęcia. Niestety producenci coraz częściej podają zwierzynie paszę z dodatkiem hormonów wzrostu, antybiotyków chroniących przed chorobami i przyczyniającymi się do zwiększenia masy ciała oraz inne szkodliwe związki. Spożywamy je razem z mięsem oraz rybami. Najlepiej wybierać produkty z wolnego chowu – są one znacznie droższe, ale smakują zdecydowanie lepiej i przede wszystkim są zdrowsze.

Dlaczego warto badać jedzenie?

Soeks ecovisor f4 to najlepszy sposób na sprawdzenie żywności, która ma trafić do naszego żołądka. Urządzenie sprawdza promieniowanie jonizujące oraz elektromagnetyczne, kontroluje także jakość wody. Czujnik w testerze pozwala na wykrycie szkodliwych substancji i ochroni nas przed ich zjedzeniem. Cały sekret Soeks ecovisor f4 polega na kontroli zawartości azotanów w jedzeniu i wskazaniu wszelkich nieprawidłowości.